ΙΓ' Μαθητιάδα, Πρώτη Σερρών, 18-22 Μαΐου 2018 | Υπό την Αιγίδα της Α.Ε. του Προέδρου της Δημοκρατίας κ. Προκοπίου Παυλοπούλου

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ 1ΗΣ ΜΕΡΑΣ ΙΓ’ ΜΑΘΗΤΙΑΔΑΣ

Η πρώτη μέρα αγωνισμάτων στέφθηκε με απόλυτη επιτυχία! Τα παιδιά αγωνίστηκαν στην άρση βαρών, στις ασκήσεις εδάφους, στην ποδηλασία δρόμου, στον στίβο, στο τζούντο, στο τένις, στην τοξοβολία και τέλος στο τραμπολίνο. Πιο συγκεκριμένα, οι νικητές έχουν ως εξής:

  • ΙΓ' ΜΑΘΗΤΙΑΔΑ 2018

Κωδικός Αγώνισμα Θέση Α/Α Επώνυμο Όνομα Αρχικά Σχολείο
[001] Αρση βαρών Αγοριών - Κατηγορία Πολύ Ελαφριά 1 1510 ΓΚΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΑΡ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ
[001] Αρση βαρών Αγοριών - Κατηγορία Πολύ Ελαφριά 2 1664 Καμπάνης Σάββας ΝΑΦ ΤΕΓ ΜΠΛΟΥΜΦΟΝΤΕΪΝ
[001] Αρση βαρών Αγοριών - Κατηγορία Πολύ Ελαφριά 3 1535 ΛΙΤΣΙ ΝΟΒΡΟΥΖ ΛΑΚ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ
[002] Αρση βαρών Αγοριών - Κατηγορία Ελαφριά 1 1531 ΣΑΡΚΟΥ ΓΙΟΥΡΚΕΝ ΛΑΚ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ
[003] Αρση βαρών Αγοριών - Κατηγορία Μέση 1 1327 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΤΤ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
[003] Αρση βαρών Αγοριών - Κατηγορία Μέση 2 1590 ΚΑΤΣΕΛΟΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΑΣ ΛΑΡ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ
[003] Αρση βαρών Αγοριών - Κατηγορία Μέση 3 1029 ΓΛΑΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΑΓ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ
[004] Αρση βαρών Αγοριών - Κατηγορία Βαριά 1 1662 Γιαννακόπουλος Ιωάννης ΝΑΦ ΤΕΓ ΜΠΛΟΥΜΦΟΝΤΕΪΝ
[004] Αρση βαρών Αγοριών - Κατηγορία Βαριά 2 1033 ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΙΜΩΝΑΣ ΜΑΓ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ
[140] Αρση βαρών Αγοριών - Κατηγορία Υπερβαρέων 1 1530 ΞΙΦΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ ΛΑΚ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ
[140] Αρση βαρών Αγοριών - Κατηγορία Υπερβαρέων 2 1529 ΚΟΥΡΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΑΚ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ
[140] Αρση βαρών Αγοριών - Κατηγορία Υπερβαρέων 3 1233 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΩ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΩΤΗΣ
[051] Ασκήσεις Εδάφους Κοριτσιών 1 1570 Kruger Aleksa ΝΑΦ ΣΧΟΛΗ ΣΑΧΕΤΙ
[051] Ασκήσεις Εδάφους Κοριτσιών 2 1334 ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΩΜΑΪΣ ΑΤΤ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
[051] Ασκήσεις Εδάφους Κοριτσιών 3 1305 ΞΕΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΧΑΝ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ "ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ"
[051] Ασκήσεις Εδάφους Κοριτσιών 3 1309 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΧΑΝ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ "ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ"
[044] Ποδηλασία Δρόμου Αγοριών 1 1540 ΨΩΪΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΚ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ
[044] Ποδηλασία Δρόμου Αγοριών 2 1511 ΧΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
[044] Ποδηλασία Δρόμου Αγοριών 3 1095 ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΘΕΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
[045] Ποδηλασία Δρόμου Κοριτσιών 1 1491 ΚΑΡΑΛΑΡΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΛΑΡ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ
[045] Ποδηλασία Δρόμου Κοριτσιών 2 1166 ΜΑΚΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΧΑΝ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
[045] Ποδηλασία Δρόμου Κοριτσιών 3 1164 ΤΖΙΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΡΩ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΩΤΗΣ
[104] 80 μ. Αγοριών 1 1388 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΠ Αθλητικό Γυμνάσιο Έγκωμης "Κυριάκος Νεοκλέους"
[104] 80 μ. Αγοριών 2 1560 Stavrides Thanasis ΝΑΦ ΣΧΟΛΗ ΣΑΧΕΤΙ
[104] 80 μ. Αγοριών 3 1417 ΓΕΡΟΛΕΜΟΥ ΞΕΝΙΟΣ ΚΥΠ Αθλητικό Γυμνάσιο Έγκωμης "Κυριάκος Νεοκλέους"
[105] 350 μ. Αγοριών 1 1443 Ματζιρης Αγγελος ΘΕΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
[105] 350 μ. Αγοριών 2 1442 Ζαφειριδης Κωνσταντινος ΘΕΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
[105] 350 μ. Αγοριών 3 1075 ΜΠΑΤΖΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΡΑ 13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 
[106] 1000 μ. Αγοριών 1 1369 ΣΟΥΡΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ
[106] 1000 μ. Αγοριών 2 1091 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
[106] 1000 μ. Αγοριών 3 1442 Ζαφειριδης Κωνσταντινος ΘΕΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
[109] Μήκος Αγοριών 1 1418 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΠ Αθλητικό Γυμνάσιο Έγκωμης "Κυριάκος Νεοκλέους"
[109] Μήκος Αγοριών 2 1445 Παρθενιώτης Βασίλης ΘΕΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
[109] Μήκος Αγοριών 3 1189 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΑΝ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
[110] Ύψος Αγοριών 1 1564 Nicolaides Theodosis ΝΑΦ ΣΧΟΛΗ ΣΑΧΕΤΙ
[110] Ύψος Αγοριών 2 1509 ΝΤΕΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΑΡ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ
[110] Ύψος Αγοριών 2 1072 ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΓΕΡ ΕΛΛΗΝΙΚΟ Γ/Λ ΝΤΥΣΣΕΛΝΤΟΡΦ
[112] Σφαίρα Αγοριών 1 1560 Stavrides Thanasis ΝΑΦ ΣΧΟΛΗ ΣΑΧΕΤΙ
[112] Σφαίρα Αγοριών 2 1666 Στρούβιχ Πέτρος-Κορνήλιος ΝΑΦ ΤΕΓ ΜΠΛΟΥΜΦΟΝΤΕΪΝ
[112] Σφαίρα Αγοριών 3 1662 Γιαννακόπουλος Ιωάννης ΝΑΦ ΤΕΓ ΜΠΛΟΥΜΦΟΝΤΕΪΝ
[113] Ακόντιο Αγοριών 1 1666 Στρούβιχ Πέτρος-Κορνήλιος ΝΑΦ ΤΕΓ ΜΠΛΟΥΜΦΟΝΤΕΪΝ
[113] Ακόντιο Αγοριών 2 1099 ΣΙΩΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
[113] Ακόντιο Αγοριών 3 1565 Katsikides Alexander ΝΑΦ ΣΧΟΛΗ ΣΑΧΕΤΙ
[115] 80 μ. Κοριτσιών 1 1573 Baladakis Alexia ΝΑΦ ΣΧΟΛΗ ΣΑΧΕΤΙ
[115] 80 μ. Κοριτσιών 2 1420 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΥΠ Αθλητικό Γυμνάσιο Έγκωμης "Κυριάκος Νεοκλέους"
[115] 80 μ. Κοριτσιών 3 1537 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΛΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
[116] 350 μ. Κοριτσιών 1 1432 Ευαγγελοπούλου Μαρία ΛΕΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΑΣ
[116] 350 μ. Κοριτσιών 2 1631 ΚΑΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΦΛΩ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΙΜΟΥ
[116] 350 μ. Κοριτσιών 3 1503 ΖΙΑΒΛΙΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΛΑΡ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ
[117] 1000 μ. Κοριτσιών 1 1434 Μωϋσή Μαρία ΛΕΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΑΣ
[117] 1000 μ. Κοριτσιών 2 1661 Κουπή Αλέξια ΝΑΦ ΤΕΓ ΜΠΛΟΥΜΦΟΝΤΕΪΝ
[117] 1000 μ. Κοριτσιών 3 1264 ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΥ ΜΑΡΘΑ ΛΑΚ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
[120] Μήκος Κοριτσιών 1 1035 ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΜΑΓ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ
[120] Μήκος Κοριτσιών 2 1654 Τόλια Βασιλική ΗΛΙ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
[120] Μήκος Κοριτσιών 3 1653 Σταθοπούλου Ραφαηλία ΗΛΙ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
[121] Ύψος Κοριτσιών 1 1263 ΤΖΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΤΡΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 
[121] Ύψος Κοριτσιών 2 1580 ΜΑΡΚΟΔΗΜΟΥ ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΙΑ ΦΩΚ ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
[121] Ύψος Κοριτσιών 3 1351 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΡΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ
[123] Σφαίρα Κοριτσιών 1 1425 ΖΑΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΥΠ Αθλητικό Γυμνάσιο Έγκωμης "Κυριάκος Νεοκλέους"
[123] Σφαίρα Κοριτσιών 2 1567 Houndalas Katia ΝΑΦ ΣΧΟΛΗ ΣΑΧΕΤΙ
[123] Σφαίρα Κοριτσιών 3 1574 Petrou Alexia ΝΑΦ ΣΧΟΛΗ ΣΑΧΕΤΙ
[124] Ακόντιο Κοριτσιών 1 1405 ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΥΠ Αθλητικό Γυμνάσιο Έγκωμης "Κυριάκος Νεοκλέους"
[124] Ακόντιο Κοριτσιών 2 1567 Houndalas Katia ΝΑΦ ΣΧΟΛΗ ΣΑΧΕΤΙ
[124] Ακόντιο Κοριτσιών 3 1414 ΧΡΙΣΤΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΥΠ Αθλητικό Γυμνάσιο Έγκωμης "Κυριάκος Νεοκλέους"
[037] Τένις Κοριτσιών - Διπλό 1 1193 ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΑΝ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
[037] Τένις Κοριτσιών - Διπλό 1 1331 ΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΕΜΜΕΛΕΙΑ ΧΑΝ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
[037] Τένις Κοριτσιών - Διπλό 2 1420 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΥΠ Αθλητικό Γυμνάσιο Έγκωμης "Κυριάκος Νεοκλέους"
[037] Τένις Κοριτσιών - Διπλό 2 1412 ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΜΥΡΣΙΝΗ ΚΥΠ Αθλητικό Γυμνάσιο Έγκωμης "Κυριάκος Νεοκλέους"
[062] Τζούντο Αγοριών - Κατηγορία Ελαφριά 1 1539 ΧΡΥΣΙΚΑΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΛΑΚ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ
[062] Τζούντο Αγοριών - Κατηγορία Ελαφριά 2 1096 ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
[063] Τζούντο Αγοριών - Κατηγορία Μέση 1 1233 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΩ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΩΤΗΣ
[063] Τζούντο Αγοριών - Κατηγορία Μέση 2 1529 ΚΟΥΡΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΑΚ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ
[066] Τζούντο Κοριτσιών - Κατηγορία Μέση 1 1538 ΧΡΥΣΙΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΛΑΚ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ
[066] Τζούντο Κοριτσιών - Κατηγορία Μέση 2 1089 ΔΕΛΗΟΛΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΘΕΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
[066] Τζούντο Κοριτσιών - Κατηγορία Μέση 3 1405 ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΥΠ Αθλητικό Γυμνάσιο Έγκωμης "Κυριάκος Νεοκλέους"
[021] Τοξοβολία Αγοριών - Ατομικό 1 1656 ΜΠΑΖΩΝΗΣ ΘΕΜΗΣ ΕΥΡ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ
[021] Τοξοβολία Αγοριών - Ατομικό 2 1137 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΡΩ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΩΤΗΣ
[021] Τοξοβολία Αγοριών - Ατομικό 3 1330 ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΧΑΝ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
[040] Τραμπολίνο Αγοριών 1 1666 Στρούβιχ Πέτρος-Κορνήλιος ΝΑΦ ΤΕΓ ΜΠΛΟΥΜΦΟΝΤΕΪΝ
[040] Τραμπολίνο Αγοριών 2 1510 ΓΚΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΑΡ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ
[040] Τραμπολίνο Αγοριών 3 1270 ΝΤΑΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 
[041] Τραμπολίνο Κοριτσιών 1 1570 Kruger Aleksa ΝΑΦ ΣΧΟΛΗ ΣΑΧΕΤΙ
[041] Τραμπολίνο Κοριτσιών 2 1334 ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΩΜΑΪΣ ΑΤΤ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
[041] Τραμπολίνο Κοριτσιών 3 1487 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΞΑΦΙΝΑ-ΕΛΠΙΔΑ ΣΕΡ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ
             
              "

Leave a Reply

Close Menu